2003 yılında ÜRÜN MEDİKAL adıyla, oldukça mütevazı şartlarda başlayan yolculuğumuzu, 10 yıl sonra, 2013 yılında, LİGANT LABORATUVAR CİHAZLARI VE TEKSTİL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adıyla bir adım daha öteye taşıyarak daha kurumsal bir yapıya kavuşturduk.

Dünya çapında kendi alanında iddialı ve kaliteli bir dizi ünlü markanın Konya ve civar iller bayiliğini yürütürken, yetkili bayiliklerimiz sayesinde son kullanıcıya kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunuyor ve sattığımız ürünlerin satış sonrası hizmetlerini en üst düzeyde yürütüyoruz.

Hem anahtar teslimi projeler üstlenip bu projeleri başarılı bir şekilde teslim ediyor,  hem de laboratuvarda kullanılabilecek her türlü cihazlar, bu cihazlara ait sarf malzemeler, kimyasal, cam, plastik ve filtre gibi laboraruvarlarda kullanılan her türlü tüketilebilir malzemeleri satıyoruz.

Konya Bölgesi ve diğer illerde kurduğumuz toprak tahlil laboratuvarları,yem analiz laboraruvarları,ambalaj analiz laboratuvarları, süt fabrikası laboratuvarları, içme ve atıksu analiz laboratuvarları gibi geniş bir yelpazede analize yönelik tüm cihaz ve sarf malzeme tedariği yapıyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için bize  bilgi@ligant.com.tr e-posta adresimizden her zaman ulaşabilirsiniz.

Projelerinizde güvenilir bir ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız.
 

Ligant Laboratuvar Cihazları Ltd. Şti. © 2014   Tasarım : Viyola Bilişim Hizmetleri